Обсуждения купонов Aliexpress - Май

Обновить раздел Aliexpress добавив другие схожие площадки?

  • +

    Голосов: 156 50,5%
  • -

    Голосов: 153 49,5%

  • Всего проголосовало
    309
  • Опрос закрыт .
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.


В общем, висит груша, нельзя скушать. Центовки пробовал оформлять с нового телефона, все равно - закрыто
 
Нужна Visa, или MasterCard...
В интернет банкинге для карты подключаем 3-D Secure (Обязательно!)
Заходим в ВМ... Левой клавишей МЫШИ клацаем по кошельку WMZ.
Видим ПОПОЛНИТЬ... - нажимаем (опять же той клавишей мыши)
Видим С БАНКОВСКОЙ КАРТЫ....
Ну а там - чисто интуитивно..)))
Одно но, МастерКард уже Давно не работает на пополнение WMZ, год назад работал, саппорт ответил и не будет работать больше
 
По вашей ссылке тупо одноцентовые товары, типа "extra fee" и прочего шлака, продавцы которого делают вариант товара за 1 цент, который увы, уже раскупили, но всё равно минимальная цена лота 1 цент.
Посмотреть вложение 106545

Настоящая ссылка https://sale.aliexpress.com/__pc/new_user_bonus.htm
Только две загвоздки -
- цена там пишется не 1 цент, а "для старорега"
- порядок товаров хаотичный. И он не совпадает с тем хаотичным порядком, что в МП
да, всё верно. я впринципе сразу так и подумал.
список товаров тот же в МП что по ссылке у вас. только в МП уже цены с 1 центом
 
5/6 только на США тарятся, иль на Ру тоже идут?
Через инкогнито тарить? Платить Киви можно?
Вообще с купонов али выпал еще года 2 назад. :D
На РУ нормально тарятся, через инкогнито, лучше ВМ или яндекс.
 
из за перехода в коплеер верка может выскочить?
 
Решил прочитать что нового за сегодня написали...
Пока прочитал 2 страницы, а за это время уже 3 новых страницы настрочили, кажись все абузеры и сочувствующие в этом нелегком деле из берлог повылазили и засели за гаджеты.. :wink:
 
  • Like
Реакции: Vinny
Если я отовариваю со второго пространства постоянно снося его под нового новорега нужно ли мне устанавливать ещё что -то помимо приложения алиэкспресс чтобы не спалится?
 
а зачем тогда вывешивать банер на главной сайта и предлагать новорегам товары?если эти товары никто отправлять не будет
нормальные магазины отправят одноцентовки.
 
из за перехода в коплеер верка может выскочить?
если после копа (нокса) заходить в акк с ББ у меня сразу кидает на верку

Подскажите в 1 центовики сейчас можно зайти? Я не могу через нокс, висит... положили мипедовцы...
 
  • Like
Реакции: micro
Галоўная / электронныя грошы / Блог / як папоўніць кашалёк Webmoney у Беларусі
Як папоўніць рахунак кашалька Webmoney ў Беларусі

У артыкуле пералічаныя асноўныя спосабы папаўнення кашалька аплатнай сістэмы Webmoney WMB у Беларусі.

Кожны, хто хоча папоўніць кашалёк Webmoney ў Беларусі, можа скарыстацца адразу некалькімі спосабамі. У вас ёсць магчымасць выбраць самы зручны з іх і карыстацца ім пастаянна. Грошы паступяць на ваш электронны кашалёк праз пэўны час, у залежнасці ад абранага спосабу. Адразу звяртаю вашу ўвагу, пры папаўненні трэба пазначыць нумар свайго кашалька WMB (Bxxxxxxxxxxxxxx)! Залічэнне грошай на нумар WMID і іншых кашалькоў (WMZ, WMR, WME і інш.)
Дзе купіць Webmoney ў Мінску

У касе ААТ " Тэхнабанк»

Вы прыходзіце ў аддзяленне банка і звяртаецеся ў касу. Каб папоўніць кашалёк Webmoney вы проста паказваеце касіру нумар вашага кашалька і суму папаўнення. За гэтую аперацыю банк возьме пэўны працэнт. Усё, зараз вам застаецца пачакаць калі грошы паступяць на ваш кашалёк. Гэта адбываецца ў сярэднім праз 15-60 хвілін. Касы працуюць з 9.00 раніцы і да 16.00.

У любым аддзяленні пошты, Побач з вашым домам

Проста прыходзьце на пошту і займаеце чаргу ў любы акенца. Для папаўнення кашалька трэба пазначыць сваё прозвішча імя і імя па бацьку, а таксама нумар кашалька, які вы хочаце папоўніць. Касір выдасць вам чэк аб выкананай аперацыі. У гэтым выпадку з вас таксама возьмуць камісію, пэўную банкам, гэта прыкладна 3 (тры) працэнта ад сумы папаўнення. Аднак залічэння грошай прыйдзецца чакаць даўжэй, яны прыйдуць на наступны банкаўскі дзень да 11: 00.

У іншых касах Беларускіх банкаў

Папоўніць кашалёк Webmoney магчыма ў касах усіх банкаў, якія прымаюць плацяжы па сістэме АРІП ( у раздзеле «электронныя грошы»). Працэдура тая ж, пазначыць Прозвішча імя і імя па бацьку, а таксама нумар свайго кашалька. Атрымаўшы квітанцыю пачакаць ад 30 да 90 хвілін і грошы будуць залічаны. Натуральна з вас будзе ўзятая камісія.

З дапамогай Інтэрнэт або мабільнага банкінгу

Гэта адзін з самых зручных і хуткіх спосабаў , каб папоўніць кашалёк Webmoney ў Беларусі. Грошы прыходзяць на рахунак праз 20-30 хвілін. Вам не трэба выходзіць з дому і стаяць у чарзе ў касу, выбіраеце плацяжы АРІП, пераходзіце ў раздзел «электронныя грошы», далей ўводзіце нумар кашалька і суму папаўнення. Як вядома сістэма АРІП падтрымліваецца ўсімі банкамі, так што ў вас ёсць магчымасць папоўніць свой электронны кашалёк скарыстаўшыся карткай вашага банка.

Банкаматы або інфакіёскі

Таксама даюць вам магчымасць папоўніць кашалёк Webmoney ў Беларусі. Банкаматы асноўных беларускіх банкаў такіх як Белаграпрамбанк, Белінвестбанк, Бпс і іншыя дазволяць вам папоўніць электронны кашалёк. Гэтай жа паслугай вы можаце скарыстацца і з дапамогай інфакіёскаў.

Мабільны тэлефон

На жаль, папоўніць Вэбмані праз тэлефон з дапамогай СМС паведамленні ў Беларусі і Мінску не ўяўляецца магчымым-падобнага сэрвісу пакуль не існуе ў беларускім інтэрнэце.

Гэта асноўныя спосабы, каб папоўніць кашалёк Webmoney ў Беларусі: Мінск, Гомель, Віцебск, Магілёў, Брэст. Усе яны працуюць і правераны сотнямі людзей, імі можа карыстацца кожны.

Цікавыя і карысныя артыкулы па Webmoney:

Што такое Webmoney
Асноўныя пытанні і адказы, звязаныя аплатнай сістэмай Webmoney
Як абнаявіць Webmoney у Беларусі
Асноўныя пытанні і адказы, звязаныя з атрымання наяўных грошай Webmoney
Як атрымаць персанальны атэстат Webmoney ў Беларусі
Два лёгкія спосабы атрымання атэстата Вэбмані ў Мінску і выдалена праз натарыуса
Столько букав..
Хорошо, что не на суах* ли написал,
за такое следующее , от меня сразу жалоба модеру.
 
  • Like
Реакции: nwolf27 и ms_murtle
если после копа (нокса) заходить в акк с ББ у меня сразу кидает на верку

Подскажите в 1 центовики сейчас можно зайти? Я не могу через нокс, висит... положили мипедовцы...
вот у меня что то такое сейчас и было.в копе товары не открывались,а вернулся в ББ и сразу вылезла верка
 
Посоветуйте дешевый но проверенный 3Д принтер с Али или гирбест. Какой купон можно прикрутить к нему?
 
заказывать с китая семена это деньги на ветер
шо значит на ветер?
докладываю:
в прошлом году посадили прямо в грунт семена помидоров короче пакетов 20 накрыли пленкой и уехали
через 3 недели приехали и я подохуел там было штук 500 кустов помидоров.
рассадили позже и поливали
так с тех кустов мы штук300 посадили остальные отдали
помидоров было море.
мои любимые были среднего размера желтенкие.
семена сних собрали сами на этот год.
а вот огурцов из китая почемуто небыло одни листья а огурцов по пару штук с куста и какието длинные были
походу климат не подошел
 
Эти центовики с копа получается у кого тарить?
 
шо значит на ветер?
докладываю:
в прошлом году посадили прямо в грунт семена помидоров короче пакетов 20 накрыли пленкой и уехали
через 3 недели приехали и я подохуел там было штук 500 кустов помидоров.
рассадили позже и поливали
так с тех кустов мы штук300 посадили остальные отдали
помидоров было море.
мои любимые были среднего размера желтенкие.
семена сних собрали сами на этот год.
а вот огурцов из китая почемуто небыло одни листья а огурцов по пару штук с куста и какието длинные были
походу климат не подошел
фотки есть? желательно с ссылкой.

Эти центовики с копа получается у кого тарить?
только так и тарю сейчас
 
  • Like
Реакции: lexikc
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.