Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Откликнитесь, кто на РБ оформлял без ндс сегодня, работает или пофикшено? Спасибо
 


Попробовал через эмулятор андроида на ПК, прошло без проблем, только работает когда не включен впн, иначе не работает раздел 3 за 1.99 нормально, то товар не отображается, то не добавляется. В настройках любого эмулятора меняется рандомный imei и модель телефона.
Каким эмулятором пользуешься?
 
Откликнитесь, кто на РБ оформлял без ндс сегодня, работает или пофикшено? Спасибо
Если по этой методе покупать, вроде пока не начисляет.
 
  • Like
Реакции: soso
Кто в курсе, Paypal сейчас палят?
Палять - правила ті що і на картку. 3 закази в тиждень. Пробував зміну пошти в самому пей пел -те саме палять по ід скоріш за все. Тобто з пейпел акаунту можна оплатити 3 закази на тиждень і зовсім не важливо яка картка і з якої пошти будете заходити. Для тих хто не зрозумів в пейпел можна підвязати декілька пошт що і робив коли це проходило в китайшопі бангуд. На алі не проходить -4 заказ закриває причому майже миттєво
 
Після оплати, коли замовлення вже в статусі "To ship", тепер не клозить?
 
  • Розыгрыши
Реакции: bot_black
А получение писем на ****@domain.bizml.ru уже пофиксили? Приходят только на зарегистрированый email.
 
У всех на Олх со вчерашенго вечера и сегодня до 15.00 не отображался мой кабинет и разделы: мои обьявления, мои продажи, мои покупки?
 
  • Like
Реакции: arataki
У всех на Олх со вчерашенго вечера и сегодня до 15.00 не отображался мой кабинет и разделы: мои обьявления, мои продажи, мои покупки?
Да, глюк на ПК.
---------Двойное сообщение соединено: ---------

У всех на Олх со вчерашенго вечера и сегодня до 15.00 не отображался мой кабинет и разделы: мои обьявления, мои продажи, мои покупки?
Внедряют новые налоги.
 
Так, з додатку воркає
В браузере тоже не отображались. А сегодня днем в разделах мои продажи, и мои покупки, пишит , "у вас нет продаж, поднимите свой рейтинг" :)
 
В браузере тоже не отображались. А сегодня днем в разделах мои продажи, и мои покупки, пишит , "у вас нет продаж, поднимите свой рейтинг" :)
А 25 кадр был? Вечный перезагруз😀Что олх, что пошта два друга .
 
  • Like
Реакции: ivaz2106
Підкажіть! Хто знає?
Не хочу перевищити ліміт в 150 євро на митниці за кілька посилок.

Знаю, що по ПІБ, телефону та адресі фіксує при оформленні митниця (це знайшов в неті)
Якщо вказати отримувача одного і того ж, але вказати різні номери телефону, фіксувати на митниці суто по номеру телефону чи по ПІБ будуть?
Дякую!
 
а як отримати 3товара за 1,99$? просто новий аккаунт? а то перевіряв свої старі всюди 1.79$ і за 1 товар
 
Підкажіть! Хто знає?
Не хочу перевищити ліміт в 150 євро на митниці за кілька посилок.

Знаю, що по ПІБ, телефону та адресі фіксує при оформленні митниця (це знайшов в неті)
Якщо вказати отримувача одного і того ж, але вказати різні номери телефону, фіксувати на митниці суто по номеру телефону чи по ПІБ будуть?
Дякую!
Це ж ліміт на день. Якщо замовлення з Алі, то вірогідність що все прийде одночасно не така і велика.
Ну і залежить чим їде. Найгірний варіант це НП. Плюс, з досвіду, що об'єднували - було від одного прода, або однаковий товар. Тобто скорше всього їх об'єднували суто візуально.
П.С. Різні номери точно не допоможуть.
 
  • Like
Реакции: Manders и ALEX 005
Підкажіть! Хто знає?
Не хочу перевищити ліміт в 150 євро на митниці за кілька посилок.

Знаю, що по ПІБ, телефону та адресі фіксує при оформленні митниця (це знайшов в неті)
Якщо вказати отримувача одного і того ж, але вказати різні номери телефону, фіксувати на митниці суто по номеру телефону чи по ПІБ будуть?
Дякую!
нп якщо в один день то нарахує на одне фіо
 
  • Like
Реакции: Manders
Друзі, підкажіть будь ласка, можна в особисті, закриває замовлення з помилками. Як обійти?
Хочу дещо купити для себе.
Все життя буду вдячний.