Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Доброго вечора. Абсолютно не вірно, не розумію чому не знаючи теми Ви так авторитетно вказуєте що посилка розтаможенна і хтось там заплатив.
значит, кто-то за растаможку уже заплатил (почтовый оператор?)
Знак питання бачимо чи ні? Є "Положення про митний контроль та митне оформлення міжнародних поштових відправлень", є купа наказів та змін до цього положення. Тут у тому числі регулюються взаємовідносини оператора поштового зв'язку з митницею, у т.ч. і щодо сплати платежів оператором поштового зв'язку на рахунок митниці. Коли і як ці платежі проводяться, я не розбирався - не юрист і тут не форум для юристів. Але кожен оператор поштового зв'язку має свої послуги щодо розмитнення і умови щодо їх надання - факт. Якщо є бажання у когось у цьому всьому копирсатись, бажаю наснаги!

А так митниці до одного місця, телефон ти тягнеш, ноутбук чи зубну щітку. Виключенняям є підакцизні та заборонені товари - там інші умови.
 
  • Like
Реакции: Picasso


Для особливо тупого. Ніякий оператор твої посилки митом наперед не оплачув - все остальне твої фантазії. Тому як не знаеш нащо всяку фігню писати?
---------Двойное сообщение соединено: ---------

Знак питання бачимо чи ні? Є "Положення про митний контроль та митне оформлення міжнародних поштових відправлень", є купа наказів та змін до цього положення. Тут у тому числі регулюються взаємовідносини оператора поштового зв'язку з митницею, у т.ч. і щодо сплати платежів оператором поштового зв'язку на рахунок митниці. Коли і як ці платежі проводяться, я не розбирався - не юрист і тут не форум для юристів. Але кожен оператор поштового зв'язку має свої послуги щодо розмитнення і умови щодо їх надання - факт. Якщо є бажання у когось у цьому всьому копирсатись, бажаю наснаги!

А так митниці до одного місця, телефон ти тягнеш, ноутбук чи зубну щітку. Виключенняям є підакцизні та заборонені товари - там інші умови.
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Ще раз питаю ти хоч раз з тим стикався чи просто пишеш - "бо я так думаю"
---------Двойное сообщение соединено: ---------
тут питали конкретно і я відповів з тим що стикався сам а ти мені космос юрист не юрист - "і я не розбирався". Якщо не розбирався - нащо пишенш свої фантазії
 
Последнее редактирование:
Для особливо тупого. Ніякий оператор твої посилки митом наперед не оплачув - все остальне твої фантазії. Тому як не знаеш нащо всяку фігню писати?
---------Двойное сообщение соединено: ---------


---------Двойное сообщение соединено: ---------
Ще раз питаю ти хоч раз з тим стикався чи просто пишеш - "бо я так думаю"
---------Двойное сообщение соединено: ---------
тут питали конкретно і я відповів з тим що стикався сам а ти мені космос юрист не юрист - "і я не розбирався". Якщо не розбирався - нащо пишенш свої фантазії
Я не абузер взагалі - за весь час на Алі тільки 2 центовичка і 3 ДНВ на 4 долари оформив. До ваших обсягів не доріс, тільки вчусь. Не бийте, дядьку!

Ще один завтра буде писати, що "центовики" клозить.
 
Неабузер a.k.a. заводчанин.
На якому заводі працюєш, Алібаба груп ) 😁
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Неабузер a.k.a. заводчанин.
До речі, телефон мені їде з Китаю - ціна 200 $. Я попросив китайця щоб замаскував і ціну написав в районі 50 $. Їде Укрпоштою. Питання до тебе як провесійного заводчанина ) проскочить мито чи ні?
 
Последнее редактирование:
До речі, телефон мені їде з Китаю - ціна 200 $. Я попросив китайця щоб замаскував і ціну написав в районі 50 $. Їде Укрпоштою. Питання до тебе як провесійного заводчанина ) проскочить мито чи ні?
Нашо тобі я?! Он вище на сторінці гуру є, по телефонам прямий конкурент Алло, усю кухню знає. А я шо, в мене 0.38 ніяк не тушипить.
 
У вас тоже после первой телеверки вылазит вторая?
 
  • Like
Реакции: Botan626 и SilenceMhL
  • Like
Реакции: Walero и torvald
Для особливо тупого. Ніякий оператор твої посилки митом наперед не оплачув - все остальне твої фантазії. Тому як не знаеш нащо всяку фігню писати?

Недавно поменяли, грубо говоря теперь у экспресс-перевозчиков система +/- как раньше на Укрпочте — посылки выпускают с таможни до фактической оплаты пошлины получателем, под обязательство оператора оплатить таможне сумму пошлину по факту выдачи посылок, или вернуть их.

Стаття 236. Декларування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях
...
8. Оператор поштового зв’язку, експрес-перевізник подає митному органу тимчасовий реєстр під зобов’язання
про подання додаткового реєстру (додаткових реєстрів) та сплату митних платежів за товари, які є об’єктом оподаткування, у строк не більше 30 днів з дати оформлення відповідного тимчасового реєстру.
 
раніш -200 грн за ОДНУ посилку)
200 грн за партию всегда было, а не за одну посылку. Раз уж мы уточняем как все правильно.
Другой вопрос, что ваши телефоны вполне могли отдельными партиями считаться.
 
На якому заводі працюєш, Алібаба груп ) 😁
---------Двойное сообщение соединено: ---------

До речі, телефон мені їде з Китаю - ціна 200 $. Я попросив китайця щоб замаскував і ціну написав в районі 50 $. Їде Укрпоштою. Питання до тебе як провесійного заводчанина ) проскочить мито чи ні?
всi телефони доставляла укрпошта
всi були заклеенi митницею
нещодавно реалмi 9 за 130уе також був заклеений
 
  • Like
Реакции: vano1984
У китайозов опять какой-то праздник? Ничего не отправляют уже 4 дня.
 
У китайозов опять какой-то праздник? Ничего не отправляют уже 4 дня.
Розклад акцій та знижок на AliExpress у травні

З цікавих подій у травні будуть:

⭐️ 1-3 травня. Choice Day – знижка 3$ з замовлень на 20$, -6$ з покупок на 40$

⭐️ 10-14 травня. Lifestyle Refresh – розпродаж зі знижками -$2 з кожних 20$ витрачених (максимум 8$) + промокоди
---------Двойное сообщение соединено: ---------
ДНВ не будет !
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Цены поднимутся на ОЛХ :D
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Сплошна халва :D
 

Вложения

  • 00000.jpg
    00000.jpg
    63,3 KB · Просмотры: 153
Последнее редактирование:
На городі бузина, а в Києві дядько.
Не про ті свята мова.
 
Недавно поменяли, грубо говоря теперь у экспресс-перевозчиков система +/- как раньше на Укрпочте — посылки выпускают с таможни до фактической оплаты пошлины получателем, под обязательство оператора оплатить таможне сумму пошлину по факту выдачи посылок, или вернуть их.
Именно о таком случае я и писал, на что тут мне некоторые ответили, что мито уплатил оперетор и т.п. Нифига, на посылке квитанция+в компе отметка о том что отдавать только после уплаты такой то суммы, о которой (и вообще о том что она есть) получатель узнал когда пришел забрать посылку. На почте все отмораживаются, говорят решайте где угодно, нам пофиг, заплатите-отдадим.
 
Именно о таком случае я и писал, на что тут мне некоторые ответили, что мито уплатил оперетор и т.п. Нифига, на посылке квитанция+в компе отметка о том что отдавать только после уплаты такой то суммы, о которой (и вообще о том что она есть) получатель узнал когда пришел забрать посылку. На почте все отмораживаются, говорят решайте где угодно, нам пофиг, заплатите-отдадим.
Я так зрозумів, ситуація була на Укрпошті?
 
  • Like
Реакции: rulyarulya