Обсуждение купонов Aliexpress - Февраль 2021 год

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Ну так если оно там есть - зачем сюда хайд тащить, чтобы кто-то с покупным акком раскрыл и разнёс по-миру?
Просто потому что не все есть в той телеге, с кем мне хотелось бы поделиться.
 
  • Like
Реакции: BKK, Qrge765 и Picasso
Просто потому что не все есть в той телеге, с кем мне хотелось бы поделиться.
Выход есть: добавить туда всех, или не многим уже можно скинуть в лс. Хотя проще наверное поступить по твоей рекомендации.
 
В данный момент у них НГ-потому на 11. реально сложно. Нужен знакомый китаец. Хотя бы просто потому что срок баланса короткий, а все китайцы бухают. Тебе нужен тот кто не бухает и отправит\обработает твою посылку по твоей просбе сразу
про эту игру у тебя там написано? кто то выкладывал неделю назад
 

Вложения

  • 1612262872509.png
    1612262872509.png
    63,2 KB · Просмотры: 197
  • Like
Реакции: raiter1201
У них там скромненько в конце указано, что "За власним бажанням Одержувач може самостійно оформити митні документи та отримати відправлення після проведення митних процедур попередньо погодивши візит з фахівцем з митно-брокерських операцій.".

Никто не пробовал проявить принципиальность и проверить, как можно решить подобный вопрос "напрямую" с таможней?

Потому что, например, не исключено, что ИПН и паспорт нужно только чтобы потом подтвердить присоединение к оферте на платного брокера (думаю, они и не против).

Или, может, НП просто не хочет передавать посылки со своих групп/реестров на осмотр. Те, кто давал документы на запрашиваемые, — они вскрыты были?

7. Міжнародні поштові (крім тих, що переміщуються через територію України транзитом) та експрес-відправлення переміщуються через митний кордон України після здійснення митного контролю і митного оформлення товарів, що знаходяться в цих відправленнях.
8. Оператори поштового зв’язку та експрес-перевізники на вимогу митного органу пред’являють відправлення для здійснення митного огляду. Способи такого пред’явлення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Як правило, при проведенні митного огляду товарів, що переміщуються (пересилаються) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, митні органи використовують технічні засоби митного контролю.
9. Митні органи не вимагають пред’явлення для митного контролю листів, поштових карток та секограм. За наявності достатніх підстав вважати, що в зазначених відправленнях містяться товари, щодо яких законодавством встановлено заборони та/або обмеження щодо переміщення через митний кордон України, а також за результатами проведення митного огляду на підставі вибіркових або випадкових перевірок митні органи мають право вимагати пред’явлення зазначених відправлень. Вичерпний перелік відповідних підстав визначається Кабінетом Міністрів України.
12. Оператори поштового зв’язку, експрес-перевізники чи їх повірені зобов’язані за свій рахунок пред’являти митним органам для здійснення митного контролю міжнародні поштові та експрес-відправлення, що переміщуються через митний кордон України.

Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 150 євро, не є об’єктом оподаткування митними платежами.

Декларування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, здійснюється оператором поштового зв’язку, експрес-перевізником чи декларантом або уповноваженою ним особою. При цьому товари, які не є об’єктом оподаткування митними платежами, а також кореспонденція, поштові листи та листівки, література для сліпих, друковані матеріали, міжнародні експрес-відправлення документарного характеру декларуються в усній формі на підставі товаросупровідних документів. Інші товари, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, підлягають письмовому декларуванню.
так если в одной депеше оказалосчь посылок на больше чем 100евро интерес брокера 200грн
я звонил мне такое сказали у вас на 230грн пошлина и 200 грн брокерсие услуги
я сказал идите далеко
приеду и сам все заберу
 
Появились новые балансы Alipay. Теперь дают примерно 6000 рублей.
Ссылка новая, это не в игре.

под катом фотки и подробная инфа.

Высокие требования хайда обусловлены тем что я не хочу что б школота опять все сломала.
А старички увидят.
Способ не просить,, если вы можемповторялщик он вам и не подойдет.

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Не все старики увидят
 
Киля же написал сложность взятия 11/10 плюс нужен китаец на подработке. Так что я бы не заморачивался по поводу этого хайда
 
Киля же написал сложность взятия 11/10 плюс нужен китаец на подработке. Так что я бы не заморачивался по поводу этого хайда
Зато флуда и интереса сколько ))) У большинства аж подгорает.
Зная Килю почти уверен, что способа там всё равно никакого не будет и даже намёка скорее всего.
 
Зато флуда и интереса сколько ))) У большинства аж подгорает.
Зная Килю почти уверен, что способа там всё равно никакого не будет и даже намёка скорее всего.
Ну способа там действительно нет, тут он не соврал)
 
  • Haha
Реакции: Яго Первый
Чё на РФ есть кроме промиков?) 11/10 не в счёт)
 
Ну способа там действительно нет, тут он не соврал)
Ну в приложении как минимум вчера появится кешбек 100%. Снимаются как еврики по карте, цель - приглашай друзей - получай за их покупки 100% кешбек
 
так если в одной депеше оказалосчь посылок на больше чем 100евро интерес брокера 200грн
я звонил мне такое сказали у вас на 230грн пошлина и 200 грн брокерсие услуги
я сказал идите далеко
приеду и сам все заберу
А если в одной депеше меньше чем на 100 евро и это в предварительной (электронной) декларации указано — то кто требует документы предоставить? НП или таможня?
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.