Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Промокоди $5 з 45

BBB5
YSD5
SDZ5
ANIS5
ZAKIDZ5
zaki5

Промокоди на $9 з 75

BBB9
YSD9
SDZ9
ZAKIDZ9
ANIS9
zaki9

Промокоди на $18 з $150

BBB18
YSD18
SDZ18
ZAKIDZ18
ANIS18
zaki18

Промокоди на $25 з 210

BBB25
YSD25
SDZ25
ZAKIDZ25
ANIS25
zaki25

Промокоди на $35 з 290

Діють для Anniversary Sale та її розділів

BBB35
YSD35
SDZ35
ZAKIDZ35
ANIS35
zaki35
 
  • Like
Реакции: rulyarulya
4/6 Со скрипом (адрес сильно коверкаю) но проходят через мему с финтом, Если клознуло перехожу сразу на другой аккаунт. Иногда меняю также анддроид с 7.1 перехожу на 5.1 и наоборот
 
В мене разів три телефони крали вже в мому місті на сортіровці. Правда тоді диспут виграв. Останній раз вкрали просто коли везли посилку з центрального відділення на моє. І досі стоїть статус: Відправлення прямує до точки видачі/доставки ,,,,,, 17.01.2023. Алі закрив диспут на користь продавця типу що посилка у вас на відділенні - підіть заберіть
Ох, ця Укрпошта... ))) Чорти-б її вхопили ))) Але, з іншої сторони, слава Богу що вона є, інакше наші з вами промисли були-б приречені ))). Ще існує золотий Міст-експрес (без сарказмазма) , скільки акумуляторів через нього пройшло (ностальгія). Про ДНОву пошту мовчу , реально ДНО !!!!!!!
 
Ще з новою поштою з'явилась нова фішка ,якщо номер телефону лівий і кур'єр не зміг доставити ,на наступний день приходить відмова від посилки і вона їде на склад незатребуваних відправлень ,потім щоб повернути потрібно писати листа на нпглобал з скрінами замовлення з алі для його повернення , я на наступний день зателефонував і кажу що відправлення ще на пошті ,не відправляйте на склад,скріни відправлю ,у відповідь сказали що вже оформлена переадресація і вже пізно)
Відповідно повернення платне, і довелось ще заплатив 21грн ,хоч і оператор з нпглобал повідомив що повернення 50грн буде .
Забирайте в перший день як прибуде і відстежуйте свої такі відправлення ,бо піде на "утилізацію" комусь в карман )
 
Привіт усім, підкажіть як берете 4-6 у мене на всіх аках що превірив пусто, чи у Вас покупні?
 
  • Like
Реакции: Author и 1matroskin1
Ще з новою поштою з'явилась нова фішка ,якщо номер телефону лівий і кур'єр не зміг доставити ,на наступний день приходить відмова від посилки і вона їде на склад незатребуваних відправлень ,потім щоб повернути потрібно писати листа на нпглобал з скрінами замовлення з алі для його повернення , я на наступний день зателефонував і кажу що відправлення ще на пошті ,не відправляйте на склад,скріни відправлю ,у відповідь сказали що вже оформлена переадресація і вже пізно)
Відповідно повернення платне, і довелось ще заплатив 21грн ,хоч і оператор з нпглобал повідомив що повернення 50грн буде .
Забирайте в перший день як прибуде і відстежуйте свої такі відправлення ,бо піде на "утилізацію" комусь в карман )
Ага ) Теж така ситуація була, але я свої посилки повернув безкоштовно (напевно що я трохи нагліший) . Тому я цю пошту і називаю ДНОва пошта.
 
  • Like
Реакции: Drem
Если ещё какие-то промики для Украины/Европы работают то поделитесь плз
 

Вложения

  • промокод.png
    промокод.png
    26,1 KB · Просмотры: 229
  • Sad
Реакции: rulyarulya
У кого-то сегодня промики работали?
 
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Ну и что ты хочешь за этот промо? Зачем блюрить? Напиши в лс предложение
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Если есть какие-то промо то пожалуйста в лс, осталось полчаса распродажи
 
В мене разів три телефони крали вже в мому місті на сортіровці. Правда тоді диспут виграв. Останній раз вкрали просто коли везли посилку з центрального відділення на моє. І досі стоїть статус: Відправлення прямує до точки видачі/доставки ,,,,,, 17.01.2023. Алі закрив диспут на користь продавця типу що посилка у вас на відділенні - підіть заберіть
Попробуй відкрити диспут після того як замовлення перейде в Finished
 
  • Like
Реакции: rulyarulya
если центовик закрыло, стоит пытаться ещё на него что-то оформить или сразу в утиль?
 
Есть ли способ регать гмаил почты без номера телефона?
 
  • Like
Реакции: Botan626
если центовик закрыло, стоит пытаться ещё на него что-то оформить или сразу в утиль?
Ни один в утиль не пошел, все оформляется и с пятой попытки. Иногда, кроме товара меняю и страну.
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Палку кто-то чекал, не отпустило после распродажи? Умом понимаю, надежд мало. Привык по 30-40 заказов в сутки делать, виртуалок не напасешся.
 
Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: Vasya968
Какие-то купоны сейчас есть? На новорега? Или старые акки?