Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
В мене теж стрінка з треком на ПК не відкривається.
Просто подведи мышку к Трек Ордер и увидишь трек номер посылки
2024-02-08_151517.png
 
У кого таке було? Це стандартна процедура? Чи нарахують мито?
Не пам'ятаю щоб такий статус у мене був раніше. З чим це звязано?
Зараз йде така посилка, мито нараховували. На 7 день після появи такого статусу на Viber скинули посилання, де можна прикріпити розрахункову інформацію для нарахування мита. Потім через 5 днів скинули суму нарахованого мита.

1707405177679.jpeg
 
  • Like
Реакции: bot_black
У кого таке було? Це стандартна процедура? Чи нарахують мито?
Не пам'ятаю щоб такий статус у мене був раніше. З чим це звязано?

Якщо товар дорожче 150 евро, можуть нарахувати мито (і чим дорожче, тим вірогідніше). Якщо дешевше 150, то чекай: днів за 3-5 статус зміниться приблизно на "Митний догляд завершено, протягом 2 днів відправлення буде передане на доставку..."
 
  • Like
Реакции: arataki
Якщо товар дорожче 150 евро, можуть нарахувати мито (і чим дорожче, тим вірогідніше). Якщо дешевше 150, то чекай: днів за 3-5 статус зміниться приблизно на "Митний догляд завершено, протягом 2 днів відправлення буде передане на доставку..."

Ціну яку оплатив 129,82, в додатку міст вказано цю сумму.
Мені просто йдуть ще 2 посилки через міст, чи можуть вони почекати інші, і потім з'єднати їх для нарахування мита?
 
Ціну яку оплатив 129,82, в додатку міст вказано цю сумму.
Мені просто йдуть ще 2 посилки через міст, чи можуть вони почекати інші, і потім з'єднати їх для нарахування мита?
Так и будет. Мист - патриоты!!!
 
Ціну яку оплатив 129,82, в додатку міст вказано цю сумму.
Мені просто йдуть ще 2 посилки через міст, чи можуть вони почекати інші, і потім з'єднати їх для нарахування мита?
Не сси

Так и будет. Мист - патриоты!!!
Прям точно уверен? Заходило на таможню 2 посылки по ~150 каждая в один день: одну на досмотр забрали (спустя 4 дня отпустили), вторая же сразу дальше поехала.

З.Ы. Вообще за таможенное оформление у них отвечает Росан. И да, отношение у них не всегда адекватное в плане оценки. Имхо, зависит от того, что в коробке и насколько оно им интересно.
 
если доставка бесплатная только при заказе от 10 долларов, можно ли обойти это, набрав в корзину несколько товаров более 10 долларов, кинув в неоплату, а потом оплатив лишь тот товар, который нужен?


erwe3wqr.JPG
 
  • Like
Реакции: Godyanka
так, сьогодні знов щось накрутили, ще і крити почало більшу частину саме після оплати. минулі дні якось ще було +- прийнятно, якщо намагатись заповнювати дані кожен раз по-різному, а не софтом штампувати з генератора. ще і покрило замовлення які більше доби висіли собі тихенько з to ship
так пздц вчора 5 затарив всі закрило
 

Вложения

  • Screenshot_49.jpg
    Screenshot_49.jpg
    17,7 KB · Просмотры: 128
  • Haha
Реакции: vano1984
Не сси


Прям точно уверен? Заходило на таможню 2 посылки по ~150 каждая в один день: одну на досмотр забрали (спустя 4 дня отпустили), вторая же сразу дальше поехала.

З.Ы. Вообще за таможенное оформление у них отвечает Росан. И да, отношение у них не всегда адекватное в плане оценки. Имхо, зависит от того, что в коробке и насколько оно им интересно.
Да, только что посмотрел. 1 посылка прошла нормально, 2 стопорнули.
Данные одинаковые на 2х этих посылках, но разница с заказами 11 дней, как там получилось хз, одна посылка долго не отслеживаласась, или прод хитрил или мист.

Посылки от разных продавцов. Товар один и тот же грубо говоря.

Кто знает как они отслеживают? Автоматически по ФИО и номеру телефона?
 
Да, только что посмотрел. 1 посылка прошла нормально, 2 стопорнули.
Данные одинаковые на 2х этих посылках, но разница с заказами 11 дней, как там получилось хз, одна посылка долго не отслеживаласась, или прод хитрил или мист.

Посылки от разных продавцов. Товар один и тот же грубо говоря.

Кто знает как они отслеживают? Автоматически по ФИО и номеру телефона?
Адеса, номер телефону... По різному.Бувало що обєднували абсолютно різні ІПП+адреса, або номер телефону. Наскільки я розумію різні бази, якщо десь є співпадіння - доказуй правоту - ціну, плати мито.

***
 
Адеса, номер телефону... По різному.Бувало що обєднували абсолютно різні ІПП+адреса, або номер телефону. Наскільки я розумію різні бази, якщо десь є співпадіння - доказуй правоту - ціну, плати мито.

***
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***

Тобто краще вже цей номер телефону і данні які потрапили на мито більше не використовувати?
Або замовляти раз на місяць (щоб точно не зловили інші з такими самими даними).
---------Двойное сообщение соединено: ---------

---

А як в загалі, це законно?
Тобто товари від різних продавців, різні посилки, замовлені в різні дні (11 днів пройшло коли замовив 2гу посилку), на кожній немає ліміту, десь в районі 130$ кожна. Чи мають вони на це право, на нарахування мита?
 
1000 баллов(рублей) снова активно
 

Вложения

  • 1707466940713.png
    1707466940713.png
    81,2 KB · Просмотры: 141
  • Haha
  • Like
Реакции: Serg01 и arataki
неможливо прийняти смс, через помилку, є можливість якось обійти і зайти в акаунт? браузери, іп, різні номери, мобільний застосунок - все пробував, помилка всеодно
 

Вложения

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    28,5 KB · Просмотры: 179
хтось пробував нові акки від алібота?
 

Вложения

  • Screenshot_50.jpg
    Screenshot_50.jpg
    46,4 KB · Просмотры: 134