Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно

Вложения

  • Знімок екрана 2023-05-09 175434.png
    Знімок екрана 2023-05-09 175434.png
    30,5 KB · Просмотры: 262


За этот год только 2шт закрыли после "Ту шип". И это за последние 7дней на амер. акки.
Сейчас тоже ступор, не заходят новореги дня три-четыре.
 
Акаунти без заказів зарегані ще якщо не помиляюсь в 2021 р. Смс верифікацію по 10-20 шт в день прохожу час від часу останній місяць-два. Пошти не зареестровані (gmail, outlook, tutanota.com, protonmail.com вперемішку). Адреса сильні коверки, номер моб рендом. Ну і маскуйтесь якось краще - просто інкогніто сторінка по якій ще в лютому-березні закази новорежні проходили запросто зараз не дуже підходить (принаймі мені). Само собою клози також ловлю якось по різному кожень день. Якщо вже зловив клоз повторно не пробую оформляти - залишаю акаунт в спокій на місяць- два.
 

Вложения

  • 2023-05-09_201945.jpg
    2023-05-09_201945.jpg
    63,2 KB · Просмотры: 211
  • Like
Реакции: Serg01 и rulyarulya
Через алітулз зробив 13 замовлень, далі бот ліг, все тариться бездоганно, всі тушип.
 
  • Like
Реакции: rulyarulya и karasssa
Через алітулз зробив 13 замовлень, далі бот ліг, все тариться бездоганно, всі тушип.
В мене через алітулз чогось криє всі навіть на рендом адреса іп мобільний - мабуть якісь не ті настройки...
 
1683704404612.png


Фірстману замовлення успішно відправлено. Клозів Фірстман не ловить.

Користуючись нагодою прошу абузерів - демперів зняти свої товари з категорії "віддам безкоштовно товари з алі" і з таким самим успіхом ложити економіку сусідньої федерації
 
йо, слухайте, а зараз вже злітає купон якщо замовлення кинути в неоплату? (для того, щоб оплатити лише декілька замовлень, а не усі, типу замовлю три товара з купоном 20/200, але хочу оплатити лише два)
 
Є ще якісь промокоди на Україну крім MAY10,20,30?
 
Есть те кто знает как обойти ошибку? Оплата с купоном продавца.
1683709511150.png
 
Если смена карт и банков не поможет, то оплата может зависнуть навсегда, - тогда только другой акк
 
  • Like
Реакции: rulyarulya и arataki
Сьогодні забирав на Укрпошті посилки в ненайближчому відділенні. Як завжди, виникли якісь труднощі. В процессі спілкування начальниця запропонувала написати заяву, щоб ВСІ мої посилки пересилали в потрібне мені (найближче) відділення. Вроді тільки раз платиш 60грн за заяву і все. Заманлива пропозиція, з огляду на те, що в своєму відділенні все складають в окрему коробочку і труднощів не виникає.
Тільки як вони будуть коверкане прізвище ідентифікувати :6:.
Може хтось мав такий досвід?
 
  • Wow
  • Like
Реакции: rulyarulya и bot_black
W
Сьогодні забирав на Укрпошті посилки в ненайближчому відділенні. Як завжди, виникли якісь труднощі. В процессі спілкування начальниця запропонувала написати заяву, щоб ВСІ мої посилки пересилали в потрібне мені (найближче) відділення. Вроді тільки раз платиш 60грн за заяву і все. Заманлива пропозиція, з огляду на те, що в своєму відділенні все складають в окрему коробочку і труднощів не виникає.
Тільки як вони будуть коверкане прізвище ідентифікувати :6:.
Може хтось мав такий досвід?
Це вже норма, у них іде перенаправлення у найближче відділення , теж саме
 
А посылочки то пришли, таможня пропустила бесплатно, ни копейки не насчитали. После звонка с таможни когда культурно мне предложили насчитать денег со скидками, а я культурно отказался. Не повёлся на их скидки и акции, они пропустили посылки бесплатно :)
 
А посылочки то пришли, таможня пропустила бесплатно, ни копейки не насчитали. После звонка с таможни когда культурно мне предложили насчитать денег со скидками, а я культурно отказался. Не повёлся на их скидки и акции, они пропустили посылки бесплатно :)
не прокатило
 
А посылочки то пришли, таможня пропустила бесплатно, ни копейки не насчитали. После звонка с таможни когда культурно мне предложили насчитать денег со скидками, а я культурно отказался. Не повёлся на их скидки и акции, они пропустили посылки бесплатно :)
По факту в таможенный лимит вписались или было превышение?