Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Купони вискакують на головній сторінці коли заходиш в акаунт. Мені дають на акаунти з багатьма замовленнями (в більшості замовлення зимою на телефони). В основному 25/250, "зловив"один 7/70 і 12/120. Потім плюнув в крайньому якщо купон дозволить оформлю з добивкою. Думаю промокоди дадуть не меньші. Купони якщо що - App only так що їх цінність з 10% - так собі. Цікаво що бот по ДНВ їх не бачить ( я маю на увазі купони 25/250 і.т.д. Також бот зависає зі сторінкою з новою телефонною віркою - розробнику поки не було потреби обновляти софт оскільки і днв давненько нема).
 


Купони вискакують на головній сторінці коли заходиш в акаунт. Мені дають на акаунти з багатьма замовленнями (в більшості замовлення зимою на телефони). В основному 25/250, "зловив"один 7/70 і 12/120. Потім плюнув в крайньому якщо купон дозволить оформлю з добивкою. Думаю промокоди дадуть не меньші. Купони якщо що - App only так що їх цінність з 10% - так собі. Цікаво що бот по ДНВ їх не бачить ( я маю на увазі купони 25/250 і.т.д. Також бот зависає зі сторінкою з новою телефонною віркою - розробнику поки не було потреби обновляти софт оскільки і днв давненько нема).
На ББ банер є, чи тільки у додатку на телефоні?
 
В мене суто на ББ. Замахався я б в додатку аки лопатити
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Вибирайте "жирні" акаунти де були дорогі покупки але щоб і через старість акк не був новорегом. Приблизно з 20 акаунтів штук 15 насипали. Повторюсь - думаю промокоди будуть не меньші - як принаймі на минулі розпродажі. Так що лопатити акки імхо сумнівна затія
 
  • Like
Реакции: rulyarulya и Nesterakaone
В мене суто на ББ. Замахався я б в додатку аки лопатити
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Вибирайте "жирні" акаунти де були дорогі покупки але щоб і через старість акк не був новорегом. Приблизно з 20 акаунтів штук 15 насипали. Повторюсь - думаю промокоди будуть не меньші - як принаймі на минулі розпродажі. Так що лопатити акки імхо сумнівна затія
Какие промокоды будут не меньше?
 
Думаю завтра або післязавтра скажуть. Подивіться по минулих розпродажах - з невеличкими похибками 1в1
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Якось так були. Само собою якщо цікаво лопатити акки - вперед. Минулі рази що лопатив жодного разу не використав так звані "жирні" купони - виходили вигідніше промокоди (днв - березневі не рахуєм там макс сумма знижки 4 бакси )
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Хоча на недорогий товар можна було і отак (з добивкою)
 

Вложения

  • 111.png
    111.png
    39,1 KB · Просмотры: 323
  • 444444.png
    444444.png
    21,2 KB · Просмотры: 260
Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: Picasso
Скрытое содержимое доступно для зарегистрированных пользователей!
...
 
Последнее редактирование:
В мене суто на ББ. Замахався я б в додатку аки лопатити
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Вибирайте "жирні" акаунти де були дорогі покупки але щоб і через старість акк не був новорегом. Приблизно з 20 акаунтів штук 15 насипали. Повторюсь - думаю промокоди будуть не меньші - як принаймі на минулі розпродажі. Так що лопатити акки імхо сумнівна затія
По ходу тільки вам одному банери вискакують. Перелопатив всі жирні акаунти і нуль. Але я смарти не замовляю. Може тому
 

Вложения

  • 2023-05-09 132111.png
    2023-05-09 132111.png
    319,8 KB · Просмотры: 287
  • 2023-05-09 132341.png
    2023-05-09 132341.png
    29,2 KB · Просмотры: 272
Screenshot_1084.jpg

2 недели не делал заказы, центовики кроет, бан по ДНК блин, в чем проблема??, новореги покупные.
 
Щойно спробував. Оформився 0.39
 

Вложения

  • 2023-05-09 .png
    2023-05-09 .png
    13,9 KB · Просмотры: 166
  • Angry
Реакции: yuionk
Жодних проблем. Залітають на ура в будь-якій кількості
1683641639542.png