Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
деньги за заказ взял, написал, что оформлен, заказ закрыт, как и при ручном оформлении
Такое может быть. Заказ сразу создается, но спустя несколько секунд закрывается. Причин может быть несколько, я так и не смог выявить из за чего именно кроет. В приоритете - версия с адресом. Попробуйте оформить заказ на произвольные данные и посмотрите результат.
 
Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: Vasya968


  • Like
Реакции: Vasya968
судячи по тому що в деякий продавці аккаунти закриває через палену пошту то може і в цьому проблема - де аки брали?
 
4\5 кроют безбожно даже на рандом пытаюсь через мему. Как протолкнуть?
 
  • Like
Реакции: capunn и TrueBuyer
не закрывает ли у вас купоны на аккаунте-доноре рефок?
 

Вложения

  • 1685006525961.png
    1685006525961.png
    22,8 KB · Просмотры: 323
А где новореги можно купить на польшу?
 
Ну й сміття ці 4/5 app, навіть не зважаючи на те, оформляються вони чи ні.
Потрібно було створити замовлення на 10$, думаю візьму купон, з 3 разу дали саме 4/5, а він не діє ні на Welcome Deal, ні на Сhoice, тільки на звичайний товар, без всяких акцій, який ще спробуй знайди для новорега, а якщо і знайдеться, то за такою ціною, що той купон вже до одного місця, дешевше і простіше оформити без нього, під Welcome Deal з безкоштовною доставкою.
 
Ну й сміття ці 4/5 app, навіть не зважаючи на те, оформляються вони чи ні.
Потрібно було створити замовлення на 10$, думаю візьму купон, з 3 разу дали саме 4/5, а він не діє ні на Welcome Deal, ні на Сhoice, тільки на звичайний товар, без всяких акцій, який ще спробуй знайди для новорега, а якщо і знайдеться, то за такою ціною, що той купон вже до одного місця, дешевше і простіше оформити без нього, під Welcome Deal з безкоштовною доставкою.
Купони вже дуже і дуже давно з бонусом новачка і подібними промо не складаються. Всі чойси, як правило, доступні новачкам за спец пропозицією. Проте, на будь-який бонус новачка можна застосувати будь-який купон, але є нюанс...
 
  • Like
Реакции: rulyarulya
0,39 -- клозит по страшному?
 
лимиты на купоны подходят к концу-забирайте последние :)
 

Вложения

  • 1685045982317.png
    1685045982317.png
    23,4 KB · Просмотры: 244
  • Like
Реакции: rulyarulya
Попробуйте сачком (бажано риболовним). Якщо серйозно - відгорніть пару сторінок назад - і буде о чудо. Завжди хтось хоче щоб за нього думали і шукали - а саме краще зразу киньте профіт/заробіток на картку щоб йому не напрягатися...
 
Последнее редактирование:
Попробуйте сачком (бажано риболовним). Якщо серйозно - відгорніть пару сторінок назад - і буде о чудо. Завжди хтось хоче щоб за нього думали і шукали - а саме краще зразу киньте профіт/заробіток на картку щоб йому не напрягатися...
ну это можно конечно сказать просто пиздец :D , тема рухнула в пропасть и даже не зацепляется за стены
прошу вас - хоть про доставку продолжайте говорить:mad: - а то я даже не знаю что сказать
 
  • Haha
  • Like
Реакции: Walero и Nesterakaone
ну это можно конечно сказать просто пиздец :D , тема рухнула в пропасть и даже не зацепляется за стены
прошу вас - хоть про доставку продолжайте говорить:mad: - а то я даже не знаю что сказать
Ага, говорит купоны безпонтовые, но как их брать не скажу.
 
  • Like
  • Haha
Реакции: Valdis и metorik