Buying > Amazon Ses 50K Account / Daily +10 NEED

zagor05100

Участник
Забанен
Дней с нами
1.302
Розыгрыши
0
Сообщения
6
Репутация
0
Реакции
1
Hello guys

Buying > Amazon Ses 50K Account / Daily +10 NEED

Buy price: 10.000 ruble

I need 10 accounts every day. Only real sellers add me. I will buy all the accounts you have.

Escrow always no problem.

I can always make first payment to people who prove to be real sellers, it's ok for me

Contact skype: muracansaglam@gmail.com

Contact telegram: @reignsjalman

Contact whatsapp: +90 545 353 35 04


Note: People who add me to cheat don't waste their time, you will never succeed!!
 
  • Like
Реакции: Brokern$k
Сheck telegram please
 
I need real vendors to work with constantly
 
Человека не устроила куча отзывов на забугорных площадках, от гаранта отказался, просил номер бтц кошелька, увидел, что нет транз, так как блокчейн после каждой транзакции новый адрес дает. Вообщем не разбирается в теме и отказывается от гаранта. Скорее всего перекупщик, судя по цене так и есть
 
Человека не устроила куча отзывов на забугорных площадках, от гаранта отказался, просил номер бтц кошелька, увидел, что нет транз, так как блокчейн после каждой транзакции новый адрес дает. Вообщем не разбирается в теме и отказывается от гаранта. Скорее всего перекупщик, судя по цене так и есть
You are a professional fraudster I can't believe seeing this
 
1603481847691.png

There are many interesting reviews about you.
Обычный кидала с bitcointalk.Даже тг не меняет)
 
Посмотреть вложение 207279
There are many interesting reviews about you.
Обычный кидала с bitcointalk.Даже тг не меняет)
Those comments will always be because I am a global buyer in the world effort I need unlimited number of accounts every day and I can always show you my payment and conversation records. conversation records may lie but payment records never lie
---------Двойное сообщение соединено: ---------
real sellers contact me please i will give the money they want
 
Последнее редактирование:
Дурил мне голову пол часа, развести не вышло и заблочил
 
Ебнул текст через переводчик, прикинулся забугор-скупом и думает щас на разводит народ)