Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Та забей болт. Подари им.
40$ как -то не хочу дарить
У меня не одна единица была, а мелкие партии консолидированных товаров. На возражение о том, что в пачке основную часть составляют товары, подпадающие под распоряжение Кабмина о беспошлинном ввозе, получил ответ, что "на даний момент рішення не набуло законної сили і у нас немає розпорядження". На таможне даже по нынешним временам у нас гнид хватает, увы.
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Короче, закончилось тем, что они сказали:
- номер телефона не верный, отправили на склад в Киев, пересылка за бабло, поэтому либо платите либо гуляйте.
 


  • Like
Реакции: Picasso
Блин, я что-то непойму. Ты платил 40 баксов, и написал тел. от фонаря. А почему???
Потому, что по другому не пускает.
Штобы мамка выдавать карманные на обеды/расходы и дальше давала
Какую же ты ерись пишешь, считаешь это смешно?
 
Потому, что по другому не пускает.
Якщо будеш замовляти дорогі товари в майбутньому, пиши справжній номер тел. розраховуй що посилку перехватить ДНОва пошта. В мене ці уйобки копійочні товари перехватили - 0.9 $. ДНО повне ) Зазвичай дешеві товари Укрпошта доставляє, а тут це ДНО всра**ся.
 
Якщо будеш замовляти дорогі товари в майбутньому, пиши справжній номер тел. розраховуй що посилку перехватить ДНОва пошта. В мене ці уйобки копійочні товари перехватили - 0.9 $. ДНО повне ) Зазвичай дешеві товари Укрпошта доставляє, а тут це ДНО всра**ся.
Раніше вони просили в тебе паспорт щоб перевірити "чи це твоя посилка"
Зараз придумали новий прикол, "відправляємо в Києв на склад, бо кур не зміг дозвонитись" та заробляють бабло на доставці зі складу.
Взагалом я так і хотів з норм номером замовити, але нажаль не вийшло, оскільки СекюРіті алі палив
 
  • Like
Реакции: Picasso
Раніше вони просили в тебе паспорт щоб перевірити "чи це твоя посилка"
Зараз придумали новий прикол, "відправляємо в Києв на склад, бо кур не зміг дозвонитись" та заробляють бабло на доставці зі складу.
Взагалом я так і хотів з норм номером замовити, але нажаль не вийшло, оскільки СекюРіті алі палив
Правильно, раніше вони зупиняли посилки на митниці, і просили документи, але на них всі Х*Й забили і тепер вони доставляють до ближайшого відділення , а далі типу курєр не зміг дозвонитися. Нова схема обєба*ова.
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Ну так писал же человек, - клозит.
Друже ) У справжнього абузера має бути не один номер телефону )
 
  • Like
Реакции: Picasso и Takeshl
Сколько стоит самый дешёвый старпак?
Не буду уточнювати тут, але відносно не давно, один маловідомий оператор роздавав безкоштовно сім - карти, тобто з безкоштовною доставкою, вище описаною і малоповажною ДНОвою поштою. ;)
 
  • Like
Реакции: Drem и rulyarulya
Правильно, раніше вони зупиняли посилки на митниці, і просили документи, але на них всі Х*Й забили і тепер вони доставляють до ближайшого відділення , а далі типу курєр не зміг дозвонитися. Нова схема обєба*ова.
Нова Пошта тут ні до чого. Провина повністю на тобі. На майбутнє: якщо замовляєш на недійсний номер телефону, відслідковуй посилку від відправки до прибуття до відділення або видачі кур‘єру. По Україні відслідковуй виключно інструментами локальних поштових операторів. Забудьте про сторонні сервіси-трекери!
 
  • Like
Реакции: bot_black, A123 и metorik
Блин, я что-то непойму. Ты платил 40 баксов, и написал тел. от фонаря. А почему???
Я тут подумал, надо будет свой номер телефона на фонарях разместить. Вдруг, кто-то, на него что-то закажет.
 
Нова Пошта тут ні до чого. Провина повністю на тобі. На майбутнє: якщо замовляєш на недійсний номер телефону, відслідковуй посилку від відправки до прибуття до відділення або видачі кур‘єру. По Україні відслідковуй виключно інструментами локальних поштових операторів. Забудьте про сторонні сервіси-трекери!
Наприклад, через який сервіс відслідковувати нп?
Раніше Гдепосылка підтягував ретрек НП, зараз як ?
 
Несколько лет назад вышел закон о обьявах на фонарях. Могут выписать заказ на несколько тысяч с бесплатной доставкой в отдел полиции
 
Несколько лет назад вышел закон о обьявах на фонарях. Могут выписать заказ на несколько тысяч с бесплатной доставкой в отдел полиции
Прикольно получается... Нанимаешь студента который клеит объявы конкуренту, а дальше пусть там разбираются.
---------Двойное сообщение соединено: ---------
Наприклад, через який сервіс відслідковувати нп?
Раніше Гдепосылка підтягував ретрек НП, зараз як ?
В личном кабинете новой почты все норм отслеживается.
 
  • Haha
Реакции: rulyarulya
Нова Пошта тут ні до чого. Провина повністю на тобі. На майбутнє: якщо замовляєш на недійсний номер телефону, відслідковуй посилку від відправки до прибуття до відділення або видачі кур‘єру. По Україні відслідковуй виключно інструментами локальних поштових операторів. Забудьте про сторонні сервіси-трекери!
Попробую розтолкувати. На мені ніякої провини немає. Я свої посилки (які перехоплювала ДНОва пошта) завжди відслідковував від пунку А до прибуття у відділення, і навіть писав на вайбер курєру (УЙ*БКУ) який раніше привозив мені мої посилки (з рандомними номерами) . Але не давно, ДНОва пошта змінила свої НЕДОправила. І після того курєр (УЙ*БОК) , який прекрасно знає чиї це посилки , ставить статус "відмова від отримання" , і у відповідь мені написав - нічим не можу допомогти звертайтеся на гарячу лінію , далі переклад в дужках на просту мову (пішов ти нахуй , хто ти такий щоб наша ДНО - компанія тобі посилки привозила, ми ср*ти хотіли на всіх підряд, шо хочемо то і робимо і ніхто нам не розкаже) . Ну от, коротко пояснив,думаю ти зрозумів )
 
  • Haha
Реакции: bot_black
Наприклад, через який сервіс відслідковувати нп?
Раніше Гдепосылка підтягував ретрек НП, зараз як ?
Ти читати не вмієш чи просто знущаешся? Яка в біса "гдепосилка"?!!! Я тобі 2 сторінки назад кинув прямі посилання на трекінг НоваПоштаГлобал та Нова Пошта! Схоже, абуз - це не твоє.

З.Ы. Ув. Новая Почта, жги! Жги их посылки и кидай на бабки! Тут за 2 страницы обсуждения на форуме персонаж проявляет максимально упоротую наркоманскую тупость - я прям боюсь представить, как такие выносят мозг поддержке?! Охренеть!!!
 
  • Haha
  • Like
Реакции: bot_black и opolon