Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно


Ребят если не трудно скиньте ссылку на монеты Али.
 
а что лайф в немилость попал алику?
думал забанили меня китайцы аннет
кийстар и мтс працюють но скорость це здець
страницы не прогружает
 
  • Like
Реакции: Picasso
А Welcome Deal зараз працює? Я більше року взагалі нічого на алі не брав, а тут знадобилось всякої фігні купити. По старим схемам криє наглухо, що через браузер, що через додаток. Заходять з успіхом тільки товари, де доплата 10+ доларів, зрідка клозить. А де доплата до декількох баксів - 100% клоз

UPD: і як адресу змінити чи нову додати? Хром, опера, файрфокс - безкінечне завантаження. Пам'ятаю, що проблема стара, але фікс не пам'ятаю, на форумі в пошуку також не знайшов...
 
Последнее редактирование:
  • Sad
Реакции: yuionk
А Welcome Deal зараз працює? Я більше року взагалі нічого на алі не брав, а тут знадобилось всякої фігні купити. По старим схемам криє наглухо, що через браузер, що через додаток. Заходять з успіхом тільки товари, де доплата 10+ доларів, зрідка клозить. А де доплата до декількох баксів - 100% клоз

UPD: і як адресу змінити чи нову додати? Хром, опера, файрфокс - безкінечне завантаження. Пам'ятаю, що проблема стара, але фікс не пам'ятаю, на форумі в пошуку також не знайшов...
напиши в особисті повідомлення - поясню
---------Двойное сообщение соединено: ---------

Хто зтикався з такою фігнею з AliTools?
Завантажує додаток до 88% і вибиває. І так кілька разів поспіль
Перезавантаження ноута і навіть переустановка Віндовса - не вирішує дане питання
 
Последнее редактирование:
UPD: і як адресу змінити чи нову додати? Хром, опера, файрфокс - безкінечне завантаження. Пам'ятаю, що проблема стара, але фікс не пам'ятаю, на форумі в пошуку також не знайшов...
Вроде бы hosts был модифицирован, оттуда убирали добавленное, и все начинало работать.
 
  • Like
Реакции: yarikqwerty
у всех письма с почтоверки от алика не приходят?
 
у всех письма с почтоверки от алика не приходят?
У меня в одном акке было. Несколько раз отправлял на gmail, не приходило. Потом обновил главную страницу на Али, а я уже в аккаунте. Код не вводил.
 
у всех письма с почтоверки от алика не приходят?
Блин, таже проблема(
---------Двойное сообщение соединено: ---------

у всех письма с почтоверки от алика не приходят?
Нашел решение, просто после отправки кода (первый раз) смело сразу нажимай "Изменить почту" и вставляй ту же почту тот же пароль, и почему-то на второй раз уже приходит)) Буду дальше тестить.
 
Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: Picasso
Блин, таже проблема(
---------Двойное сообщение соединено: ---------


Нашел решение, просто после отправки кода (первый раз) смело сразу нажимай "Изменить почту" и вставляй ту же почту тот же пароль, и почему-то на второй раз уже приходит)) Буду дальше тестить.
у меня нет такого пункта изменить почту
Screenshot_153.png
Screenshot_154.png
 
Коротко про ситуацію вище:
Один рєгає акк і йому дає змінити пошту, після чого летить 4-значний код, а другий намагається відновити доступ до вже створеного акку, який попав на вєрку (пункту "змінити пошту" немає, що логічно) і йому 6-значний код не летить. Ситуації різні, тому ірезультат різний. Діло розкрито, Ватсон :truestory: