Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно


Кстати вспомнил.. По ошибке, оплачивал одной картой 6 заказов, с разницей в один день и все заказы были отправлены. Это работало с одним магазином факторидиретклектетсторе.
Еще когда были последние днв 5/7 , которые сыпало в мобильном.. У меня особо времени не было, и я пару десятков аккаунтов набрал с одного устройства, эти аккаунты естественно попали в полубан, и заказы с этом купоном моментально закрывались во всех магазинах, но в том же "факторидиретклектетсторе" заказ не закрывался.
Так что на алике есть места, где их антифрод система работает меньше, или вовсе отключена.
 
В правилах ОЛХ пише що не можна в комерційних цілях створювати більше 1 акаунту. Тому тут таким ніхто не займається. Якщо купуєш товари - ок, а продавати.. сорі, тут люди по неділям в церквах прислуговують, ніяких порушень, всі рівні, все по поняттям.
Ты это написал в ветке абузеров, да?
 
меняю хак как в первый день получить целых 40 монеток вместо 20, на хак как платишь одной картой 20 заказов в день
 
  • Haha
Реакции: vano1984 и TrueBuyer
меняю хак как в первый день получить целых 40 монеток вместо 20, на хак как платишь одной картой 20 заказов в день
Могу 80 монеток в первый день предложить, или даже 90
 
  • Like
Реакции: ALEX 005
Я ж не кажу що це правильно. Я не претендую на істину. Мені особисто шкода своїх 40 хвилин життя на подібні експерименти. Тут 100% знайдеться людина яка спробує і з гнівними коментами напише що це все фігня собача. Я збережу 40 хвилин свого життя, ну і гіпотеза буде спроставана :fuckthatbitch:
Коли револют глючив то по три рази оплачував картой одноразкою згідно твого методу.. .
--
І ще хай людина спробує та що пробує, сплатити карткою моно з динамічним cvv2. :fuckthatbitch:
 
  • Like
Реакции: Drem
Сів за інший ноут і потрохи закази пішли.
Ось так от. Що б не говорили, а до заліза привязують контроль.
Шукав програмку для зміни ID компонентів заліза, але нічого путнього не знайшов.
Може хтось не жадібний поділиться ссилкою?
 
  • Haha
Реакции: Tarasik и vano1984
Сів за інший ноут і потрохи закази пішли.
Ось так от. Що б не говорили, а до заліза привязують контроль.
Шукав програмку для зміни ID компонентів заліза, але нічого путнього не знайшов.
Може хтось не жадібний поділиться ссилкою?
Ніхто,ні що, ні до чого не привязує !!! Про це вже писали сто разів. Бляха - муха ))) Як діти маленькі, в будь яку дурницю вірите 😆
 
  • Like
Реакции: elixcat и MAINFRAME
Ніхто,ні що, ні до чого не привязує !!! Про це вже писали сто разів. Бляха - муха ))) Як діти маленькі, в будь яку дурницю вірите 😆
Но людям же помогает, это же факт. Подобный текст, достаточно часто встречается.
 
Сів за інший ноут і потрохи закази пішли.
Ось так от. Що б не говорили, а до заліза привязують контроль.
Шукав програмку для зміни ID компонентів заліза, але нічого путнього не знайшов.
Може хтось не жадібний поділиться ссилкою?
а браузер міняв на першому ноуті?
 
Сів за інший ноут і потрохи закази пішли.
Ось так от. Що б не говорили, а до заліза привязують контроль.
Шукав програмку для зміни ID компонентів заліза, але нічого путнього не знайшов.
Може хтось не жадібний поділиться ссилкою?
Dolphin Anty
 
  • Like
Реакции: Godyanka
че там, олх наконец-то раздуплился, не прошло и 3 года..
 
Користувачі Xiaomi масово скаржаться на збої, вони не можуть увійти до облікового запису екосистеми Mi Home щоб увімкнути пилососи, лампочки, камери відеоспостереження.
 
Можливо. Платними доповненнями до системи покупки не користуюся.
Бо Алі не є основним заняттям.
---------Двойное сообщение соединено: ---------

Гляну. Дякую.
... Навіть не запустилася на 7. Напевно під 10вінду.
 
Последнее редактирование:
У али новый дизайн?
Снимок экрана 2023-10-05 220847.png