Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
колись був дурним і регав акки на gmail - як зараз регати пошту де брати номери нормальні щоб гугл не кричав на мене
 


Привет дружище! Та хрен я тут кому что ещё расскажу, такие хитрожопые все стали, в решении никакой активности принимать никто не хотел, сам долго и нудно разбирался, методом долбанных проб и экспериментов. Могу сказать одно, скоро таким образом алик всех начнёт нагибать, я просто попал в первую пятёрку :6: . И радует одно, что скоро грёбанных демперов на олх поуменьшится знатно ибо решения они не найдут, в зуб даю :5:
Привет! Понимаю. Ну главное, что решение нашел. Значит все возможно :)
 
Хтось знає коли найближча розпродажа?
 
Хтось знає коли найближча розпродажа?
На главной баннер на Brand Day начало через 20 часов, выкатят новый xiaomi, часы и планшеты

1695638238861.png
 
Підкажіть
Трек типу AENM....
Останнє відстеження ще 5 вересня
"Введення інформацію про обробку"
(На всіх сайтах так висить при відстеженні )
Нова пошта її так і не взяла десь там загубилася чи що
(Такого не було дуже давно незнаю як тепер що і як)
Як відкривати спір підтверджувати замовлення чи чекати коли всі 75 днів ще, як там пише?
Хто знає як діяти?
 

Вложения

  • IMG_20230925_172616.jpg
    IMG_20230925_172616.jpg
    317,3 KB · Просмотры: 87
Нова пошта не взяла тої посилки там вона не числиться вона загубилася ще десь в Китаї
яке це має відношення до купонів? тобі напрямок куди йти вже вказали
 
100 грн - 50 шт для тебя дорого ?
ну бесплатно краще і в своїх більш впевнений ну з г-майлом ти правий.
Що там по картам 2 заказа тільки чи 3 можна? кд карти 7 днів чи 5, а то я шось забув, і зараз револьт зарегати можна, а то 1 не хватає
 
ну бесплатно краще і в своїх більш впевнений ну з г-майлом ти правий.
Що там по картам 2 заказа тільки чи 3 можна? кд карти 7 днів чи 5, а то я шось забув, і зараз револьт зарегати можна, а то 1 не хватає
три через семь
 
ну бесплатно краще і в своїх більш впевнений ну з г-майлом ти правий.
Що там по картам 2 заказа тільки чи 3 можна? кд карти 7 днів чи 5, а то я шось забув, і зараз револьт зарегати можна, а то 1 не хватає
не смеши , ты такой мелочный ))
 
не смеши , ты такой мелочный ))
То Алік мелочний нема шо заказувати 1 товар вчора 20 раз заказав, а револьт топ банк просто 20 карт + одноразові + підтвердження ніякі не приходять як в укр помойках.

А пустишки колись по 1р коштували. Тому зараз за 4.5 жаба душить трохи як і з центами за 0.49
 
3 заказа с коверкой прошли (2 велком и один 3 за 1.99), дальше не проходят ни в какую, если указать левое имя и другой адрес то проходит, а так даже до ввода карты блочит.
 
То Алік мелочний нема шо заказувати 1 товар вчора 20 раз заказав, а револьт топ банк просто 20 карт + одноразові + підтвердження ніякі не приходять як в укр помойках.

А пустишки колись по 1р коштували. Тому зараз за 4.5 жаба душить трохи як і з центами за 0.49
ну тут дело такое , сидеть морочиться создавать почты , или купить за пару секунд ... опять же смотря какие объёмы кто заказывает , наверное это первый критерий для покупки аков
 
Хто підскаже, коли нажимаєш замовити і після цього перекидує сюди
1695724757292.png

то що це означає? Куди копати? Аки хренові?