Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно


Попробую розтолкувати. На мені ніякої провини немає. Я свої посилки (які перехоплювала ДНОва пошта) завжди відслідковував від пунку А до прибуття у відділення, і навіть писав на вайбер курєру (УЙ*БКУ) який раніше привозив мені мої посилки (з рандомними номерами) . Але не давно, ДНОва пошта змінила свої НЕДОправила. І після того курєр (УЙ*БОК) , який прекрасно знає чиї це посилки , ставить статус "відмова від отримання" , і у відповідь мені написав - нічим не можу допомогти звертайтеся на гарячу лінію , далі переклад в дужках на просту мову (пішов ти нахуй , хто ти такий щоб наша ДНО - компанія тобі посилки привозила, ми ср*ти хотіли на всіх підряд, шо хочемо то і робимо і ніхто нам не розкаже) . Ну от, коротко пояснив,думаю ти зрозумів )
Ап
 
Ти читати не вмієш чи просто знущаешся? Яка в біса "гдепосилка"?!!! Я тобі 2 сторінки назад кинув прямі посилання на трекінг НоваПоштаГлобал та Нова Пошта! Схоже, абуз - це не твоє.

З.Ы. Ув. Новая Почта, жги! Жги их посылки и кидай на бабки! Тут за 2 страницы обсуждения на форуме персонаж проявляет максимально упоротую наркоманскую тупость - я прям боюсь представить, как такие выносят мозг поддержке?! Охренеть!!!
Пиздец ты агресссивный.
Я не активный абузер, а всего лишь заказываю то, что мне нужно.
І да, я пропустив твоє повідомлення з посиланнями, оскільки не ти 1 писав мені.
Заспокой свої нерви, все ж гуд.
 
Последнее редактирование:
Заздрю твоїм масштабам :troll:
Це я безделушки замовляв , які мали їхати Укрпоштою ) Якби були серйозніші товари , то я вже підготовлений ) Я тому і пишу шо ДНО, копійочні посилки "краде" у святої Укрпошти ) 😁
 
  • Like
Реакции: karasssa
Тепер цей оператор стане більш популярний, завдяки тобі ) А взагалі, дарма таку інфу писати.
Расслабтесь.
Этого оператора абузеры изнасиловали, всеми , самыми неприличными способами ,еще пару лет назад.
Теперь он лечит свои душевные травмы и работает через раз..
 
Расслабтесь.
Этого оператора абузеры изнасиловали, всеми , самыми неприличными способами ,еще пару лет назад.
Теперь он лечит свои душевные травмы и работает через раз..
Прикольно ви сформулювали ) - ізнасіловалі ):trollgirl:
 
Раніше вони просили в тебе паспорт щоб перевірити "чи це твоя посилка"
Ага, для перевірки:5:


1d3b38d412.png
 
Это вечная борьба добра со злом (абузеров с почтовыми операторами). Некоторые битвы выигрывает добро(абузеры), некоторые зло(почтовики). Но у абузеров есть секретное оружие, хитрость и мышление, они найдут лазейку в системе, как нагнуть зло!
 
  • Like
Реакции: A123, metorik и vano1984
Я же правильно помню, что если купоны магазинные, на определенный магаз, то я могу без проблем отоварить даже в РФ?

Нет, купоны магазина тоже давно разделены по регионам.
Нужно именно на Россию.
 
  • Like
Реакции: yaroslav111
Есть какие-то купоны для Украины (а то я отчаялся и месяц не следил) ?
 
Есть какие-то купоны для Украины (а то я отчаялся .....
Я обрел себе психотерапевта..не знаю как другие...но если НР купонов и ДНВ нет _звоню и пишу ему теперь.
Не отчаивайся, Всё наладиться. Главное то, что происходит в твоей голове, а не вокруг неё.
 
Я обрел себе психотерапевта..не знаю как другие...но если НР купонов и ДНВ нет _звоню и пишу ему теперь.
Не отчаивайся, Всё наладиться. Главное то, что происходит в твоей голове, а не вокруг неё.
терапевт какого пола?
 
  • Like
Реакции: A123 и Picasso
айпишник для APP купонов должен соответствовать стране купона или необязательно?